Beklentilerinizi Karşılayan Yüksek Kalite ISO 9001:2015

ihamer Havacılık Savunma Teknoloji AŞ , ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı’nın şartları ile uyumlu olacak şekilde bir Kalite Yönetim Sistemini oluşturmuş, dokümante etmiş ve uygulamasını kontrol ederek etkinliğini sürekli olarak iyileştirmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikası ISO 45001:2018

İhamer Havacılık Savunma Teknolojileri AŞ tüm faaliyetlerinde insanı en değerli varlığı olarak kabul ederek, daha güvenli ve sağlıklı bir çalışma ortamı yaratarak, oluşabilecek her türlü kayıpları en aza indirmeyi ve sürekli olarak iyileştirmeyi öncelikli hedef olarak benimsemektedir.

Sürdürülebilir İSG yönetim sistemi oluşturmak ve performansını sürekli iyileştirme amacı ile  ISO 45001:2018 ile İSG faaliyetlerimizi , ISO 9001:2015 Kalite Yönetim   ve ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemleri ile birlikte, bütünleşik bir şekilde yöneterek, iş sağlığı ve güvenliği açısından örnek bir kuruluş olmak hedefimizdir.

32
Yıllık Tecrübe
12
Tamamlanmış Proje
274
Mutlu Müşteri

En İyi Strateji ve Yenilik

Yenilikçi ve sürekli gelişiyor olmak bizim ilkelerimizdendir. Sürekli gelişmek ve yenilikçi anlayışımız bizi profesyonelleştirip iyi bir hizmet vermemizi sağlıyor.

Biz Profesyonel Bir Takımız

Kalite Yönetim Sistemi, yasal şartlar ve müşteri ihtiyaçlarını temel alarak, sürekli iyileştirme döngüsü ile sürekli müşteri tatminine odaklanmıştır. Bu bizim için daha da profesyonelleşme yoluna bir adımdır.