Hakkımızda

ihamer  Havacılık Savunma Teknolojileri A.Ş.

Savunma Sanayi sektöründe 32 yıllık tecrübeli kadrosu ile Test, bakım- onarım, saha kurulumu, sivil ve askeri sistem entegrasyonu sağlamaktadır. Savunma Sanayii ve Havacılık sektörleri ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

İnsansız Hava Araçları , Termal Drone, Tarımsal Drone, Medikal Sanayii, uygulama alanlarını bünyesine katmıştır.

Savunma Sanayii sektöründe tecrübemizle edindiğimiz bilgiler ışığında güvenilir ve etkin çözümler sunmak üzere faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


274
Memnuniyet
9
Uzmanlık
3
Ödüller

Misyonumuz

  • ‘’Misyonumuz sizlere en iyi hizmeti sağlamaktır  . Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, üst seviyede hizmet sunmak, hizmet ve üründe kalite bilincini en üst düzeyde tutmak, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanların bu gelişime uyumunu sağlamak.Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak.

Vizyonumuz

  • Ulusal ve uluslararası kalite standartları doğrultusunda, yenilikçi, geliştirilebilir, sürdürülebilir ürün ve hizmet seçeneklerini sunmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak için yaptığımız yatırımlarla hızlı, güvenilir ürün ve hizmetler vermek, müşteri odaklılığını ve tedarikçi bütünlüğünü daima üst seviyede tutarak, saygın, güvenilir ve çözüm odaklı bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz.

Önceliklerimiz

Dürüstlük,

Güvenilirlik,

Yasal ve etik çalışma,

Doğal yaşama ve İnsana saygı,

Sürekli gelişim,

Sorumlulukların farkında olma,

Müşteri odaklı esneklik,

Paydaşlarımıza karşı çözüm odaklı olma,

Değişime ve yeniliğe açık olmak,

Kaliteli, doğru ve hatasız ürün sunmak,