Hakkımızda

ihamer . Dünyasına Hoşgeldiniz

ihamer  Havacılık Savunma Teknolojileri A.Ş. Savunma Sanayi sektöründe 32 yıllık tecrübeli kadrosu ile Test, bakım- onarım, saha kurulumu, sivil ve askeri sistem entegrasyonu sağlamaktadır. Savunma Sanayii ve Havacılık sektörleri ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını yürütmektedir.

İnsansız Hava Araçları , Termal Drone, Tarımsal Drone, Medikal Sanayii, uygulama alanlarını bünyesine katmıştır.

Savunma Sanayii sektöründe tecrübemizle edindiğimiz bilgiler ışığında güvenilir ve etkin çözümler sunmak üzere faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

ALTAY

Sizin İçin

Etkin & Esnek Çözümler Üretiyoruz!

30
Yıllık Tecrübe
15
Geliştirilmiş Teknoloji
10
Katılımcı Uzman
2074
Mutlu Müşteri

Sistem Test, saha kurulumu, bakım- onarım, sivil ve askeri sistem entegrasyonu

Savunma Sanayii ve Havacılık sektörleri ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Sistem Test, saha kurulumu, bakım- onarım, sivil ve askeri sistem entegrasyonu faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Askeri kablaj üretimi ve elektromekanik montaj. Elektronik kart, cihaz üretim ve testleri.

Hedef === Yerli Milli

Yerli Milli Drone Uygulamaları

Milli Drone Ar-Ge faaliyetlerimizdevam etmektedir.. Tarımsal İlaçlama dronları, multi spectral kameralar ve analiz konularında çalışmalarımız devam etmektedir.

Bakım Onarım Merkezi

Ülkemizin önde gelen Savunma firmalarında edindiğimiz tecrübeler ışığında iso standartlarına uygun Kalite Belgelendirme faaliyetlerini tamamlamış bakım ve onarım faaliyetlerimiz devam etmektedir. Savunma sanayii ihtiyaçları dorultusunda cihaz , sistem onarım ve testleri, Kamu kurum ve Kuruluşlarının , Kurumsal firmaları, askeri ve sivil sektör için İha ve dronların bakım onarım işlemlerini yürütüyoruz.